BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x

Politike

Ku shkuan 3 miliardë eurot që ‘gllabëruan’ inceneratorët? Brisida Shehaj nxjerr prapaskenat: Pashë tek Blendi Fevziu...

Ku shkuan 3 miliardë eurot që ‘gllabëruan’

Kryetarja e LSI-së në Tiranë, Brisida Shehaj e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Ora e Betit’ foli për aferën e inceneratorëve.

E pyetur se ku kanë shkuar 3 miliardë eurot e buxhetitit të shtetit të zhvatura nga inceneratorët, Shëhaj u shpreh: A i sheh ndërtimet nëpër Tiranë, e sheh që prodhojmë vetëm beton në këtë vend. Pashë Fevziun që kishte nxjerrë një kodër në Dhërmi që ishte kthyer jo beton por masakër. Nga fillimi në fund të kodrës vetëm beton. Nuk kam njohur akoma ndonjë multinacionale as në Gjermani, as në Amerikë që të marrë 17 kontrata, të gjitha duan nga 70-80 mln euro investim dhe njëkohësisht të hedhë 70-80 mln euro në të gjitha këto 17 kontrata. Në Shqipëri ndodh.

Më të lexuarat