BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x

Politike

“Kujdes me koncesionet e oligarkëve rusë....”/ Zbulohet mesazhi që ish-agjenti i FBI-së i la Ramës në zyrë

“Kujdes me koncesionet e oligarkëve rusë....”/ Zbulohet

Kryeministri Edi Rama ka folur sot për herë të parë për çështjen “McGonigal”, arrestimin e ish-zyrtarit të FBI-së, sonte në “Top Story” në Top Channel.

Moderatorja Grida Duma e pyeti për mesazhin që ish-agjenti Charles McGonigal i dha Ramës në zyrën e kryeministrisë lidhur me koncesionet e oligarkëve rusë.

Duma: Të ka thënë ish-agjenti mesazhin e qartë për të patur kujdes me koncesionet e oligarkëve rusë.

“Kemi folur për këtë patjetër, por në asnjë rast s’ka folur ai me mua për asnjë lloj biznesi për në favor të njerëzve të tjerë. Kjo aktakuzë s’më çon askund, unë kam takuar dhe Donald Trump, që FBI-ja i hyri në shtëpi, po ashtu dhe presidentin Biden. Kjo është punë e drejtësisë amerikane, dhe unë zyrtarin e lartë të FBI-së nëse më vjen me këtë funksion e më kërkon takim, do e takoj prapë,” tha Rama.

Më të lexuarat