BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Politike

Kur do ta marrë vendimin Gjykata Kushtetuese për shkarkimin e Presidentit? Kristaq Kume parashikon fatin që pret Ilir Metën: Do të dëshiroja shumë që...

Kur do ta marrë vendimin Gjykata Kushtetuese për shkarkimin e

Eksperti për çështjet zgjedhore Kristaq Kume u shpreh në emisionin ‘Arena’ se Gjykata Kushtetuese ka tre muaj kohë për ta trajtuar çështjen dhe për  të marrë vendimin për caktimin e seancës për shkarkimin e Metës.

“Gjykata Kushtetuese ka tre muaj kohë për ta trajtuar çështjen dhe për  të marrë vendimin për caktimin e seancës.

Historia ka treguar që për çështje të rëndësishme është përshpejtuar procesi dhe është mbyllur historia brenda një muaji. Do të dëshiroja që kjo çështje të mos mbyllet brenda një muaji, pasi me vendimin që do të marr do të krijojë një precedentë në historinë e Shqipërisë”, tha Kume.