Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Politike

“Kur kisha lekë dhe flokët kaçurrela më vinin femrat nga pas”, deputeti 'xhentëlmen' publikon foto nga rinia e tij dhe surprizon sërish: Për ata që...

“Kur kisha lekë dhe flokët kaçurrela më vinin femrat

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kostaq Papa pak muaj më parë pushtoi mediat me deklaratën e tij në Kuvend ku u shpreh se kur ishte i ri kishte kaçurrela dhe i qeraste femrat me Whisky dhe konjak, pasi ishte i bukur.

Mirëpo ndërkohë që kjo deklaratë bëri xhiron e mediave dhe tashmë ai etiketohet si deputeti kaçurrels, Papa ka publikuar në facebook disa foto nga rinia e tij,  ndërsa përkrah tyre shkruan se po plotëson dëshirën e atyre që duan të shikojnë foto të tilla.

“Kur kisha lekë dhe flokët kaçurrela më vinin femrat

“Për ata që duan të shohin foto me kaçurela po ua plotësojmë dëshirën! Foto të viteve 1984 në Sarandë, Korçë, Voskopojë,1985 Memaliaj e Korçë,1986Korçë dhe foto si Emigrant në Athinë më 1991 e 1992. Do pasojnë dhe foto të tjera për të hequr kureshtjen!”, shkruan Papa.

“Kur kisha lekë dhe flokët kaçurrela më vinin femrat

Më të lexuarat