BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Pas Llallës fshihen Meta dhe Berisha, dënimi i ish-kryeprokurorit kambanë alarmi edhe për ta, po shkohet tek të paprekshmit

Romeo Kara: Pas Llallës fshihen Meta dhe Berisha, dënimi i
x

Politike

“Kur ndjen se të ka ardhur fundi”, Kreshnik Spahiu i publikon Ilir Metës foton që po ‘thyen’ rrjetin

“Kur ndjen se të ka ardhur fundi”, Kreshnik Spahiu i publikon

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka bërë një reagim ironik për Presidentin Ilir Meta, i cili sëfundi ka qenë në SHBA sëbashku me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi.

Spahiu ka publikuar foton e Metës me Biblën në dorë që ia dhuroi një pastor në SHBA dhe shkruan se Presidenti po e ndjen që i ka ardhur fundi dhe ka filluar t’i lutet Zotit.

“Kur ndjen se t’ka ardhur fundi, fillon i lutesh Zotit...”, shkruan Spahiu.

“Kur ndjen se të ka ardhur fundi”, Kreshnik Spahiu i publikon