BREAKING NEWS

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i dorëzohen autoriteteve shqiptare, riatdhesohen gra e fëmijë

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i
x
BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Politike

“Kur shohin Kim Kardashian në telefon, thonë pse të rri me dhi unë?!”, kryeministri Rama i befason të gjithë me deklaratën e tij

“Kur shohin Kim Kardashian në telefon, thonë pse të rri me

Kryeministri Edi Rama deklaroi mbrëmjen e djeshme se në kohën e zhvillimit të teknologjisë të rinjtë shikojnë vajzat e famshme në Instagram dhe thonë pse duhet të rrinë me bagëti kur mund të bëhen si ato.

“Duhet t’i shikojmë gjërat siç janë. Të bashkojmë gurët me njëri-tjetrin. Nuk mund të krahasojmë kohën me atë të mbretit Zog. Në kohën e mbretit Zog mrrokllat e djallit nuk ekzistonte.

Nuk mund të themi se kishte zhvillim të madh se kishte shumë dhi. Kishte dhe shumë gjëra të tjera që… Kur secili sheh këtu dhe ka një orë larg Kim Kardashian dhe thotë unë të rri me dhi? Unë shkoj dhe bëhem si kjo”, deklaroi Rama në “Log.’.

Më të lexuarat