BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Politike

“Kurrë se kisha parë aq...”, Ylli Manjani mbetet i befasuar, tregon me çfarë u përball në Aeroportin e Rinasit

“Kurrë se kisha parë aq...”, Ylli Manjani mbetet i

Avokati Ylli Manjani ka treguar një episod që i ka ndodhur sot në Aeroportin e Rinasit. Ai shprehet se aeroporti ishte plot me njerëz dhe në momentin kur kishte shkuar për të blerë një libër nuk kishte gjetur.

Postimi i Ylli Manjani

Ora 05:00.

Aeroporti i Rinasit super plot. Kurrë s’e kisha parë aq plot.

Kryem relativisht shpejt, procedurat në një rradhë të stërzgjatur.

Thashë të blej një libër për të shtyrë rrugën. Dyqani i librave nuk ishte… Kishte gurabije, sanduiçë, gogozhare, kafe. Kishte edhe byrek. Jo libra. Jo më…

I hëngri dhia librat.

Pse nuk hapin edhe një pikë karburanti?! - mendova. Mu te kioska ku ishin librat kishte vend për karburant. Ka nevojë njeriu për të…

Ishte hapur duty free! Por kishte aq vend bosh sa mund të tregëtoheshin edhe pjesë për makina. Filtra, vaj, ujë xhamash, guarnicione, amortizatorë… etj. Kishte vend edhe për një gomisteri të vogël… Kot se mbushin atë dyqan me pjesë këmbimi për autovetura…

Gjithë ai vend!

Në fakt po kërkoja një çimçakiz, por nuk kishte…

Nejse, po dalim iher andej nga Europa, ende pa viza.

Të pastrojmë trutë nga amerikanllëqet shqiptare.

Tung!

Më të lexuarat