BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Politike

"Kush do skedinë për nesër të ngrejë dorën", rrjeti ironizon profecinë e 'sizmiologut' Ilir Meta (FOTO)