BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Politike

Kush do ta fitoj PD-në? Befason me përgjigjen e saj Topalli

Kush do ta fitoj PD-në? Befason me përgjigjen e saj Topalli

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel ka qenë Jozefina Topalli.

Ajo së bashku me panelistët kanë komentuar mbi temën "Basha apo Berisha kush do e fitoj PD".

Në fjalën e saj ajo është shprehur se pas Berishës e njeh më mirë se të gjithë Partinë Demokratike.

Ndër të tjera Topalli është shprehur se votat dhe firmat janë aty dhe të gjithë janë në krah e mbështetje të Berishës.

Procesi i verifikimit të firmave sipas saj duhet të niste më 11 dhjetor kur është caktuar edhe Kuvendi Kombëtarë i thirrur nga Sali Berisha.

“Nuk është midis Berishës dhe Bashës. Thelbi është kriza e identitetit.

Unë e di çfarë ka ndodhur sepse kam qenë brenda PD. E di raportin midis atyre dyve dhe e di që është abuzuar me emrin e Berishës.

Mbas Sali Berishës e njoh më mirë se gjithë të tjerët PD. Teza që kishte dualitiet Lulit iu duket se kishte rrugë shpëtimi. Nëqoftëse kryetari influencohet dhe s’ka një mendim të vetin më vjen keq por nuk është faji i Berishës.

Votat dhe firmat janë aty. Shifrat nuk janë perceptim. Ne duhet ta ndiqnim në datë 11 këtë transparencë për firmat. Nuk duhet të fillonte më parë. “-tha Topalli.

Më të lexuarat