BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Politike

Kush do të jetë Presidenti i ri i vendit? Arian Çani zbulon ‘planet’ e Ramës, plas deklaratë e fortë edhe për Ilir Metën: Ai u prish rrugës!

Kush do të jetë Presidenti i ri i vendit? Arian Çani zbulon

Gazetari Arian Çani ka komentuar procesin që po ndiqet për zgjedhjen e Presidentit të ri të vendit. Çani theksoi se me shumë mundësi Presidenti i ri do të jetë në shërbim të qeverisë Rama, pasi s’ka kryetar shteti mbi palët.

“Ndarja që media i bën nëse Presidenti duhet të jetë figurë politike apo nga shoqëria civile nuk ekziston, shoqëria civile ka vite që ka vdekur në Shqipëri. Ka tek tuk disa individë që mund të jenë të lirë, nuk kanë asnjë impakt. Emri që do jetë një emër që ka në mendje Rama, qoftë burrë qoftë grua do jetë në shërbim të kësaj qeverie. Nuk ka mbi palët në këtë vend, nuk ekziston mbi palët. Siç ishte Meta në fillim dhe u prish rrugës”, u shpreh Çani.