BREAKING NEWS

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me koronavirus janë identifikuar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Politike

Kush është deputeti i opozitës së re që bën “show” me makinë luksi para Kuvendit?

Kush është deputeti i opozitës së re që bën

Kreu i Partisë së Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, u fut në Parlament disa muaj më parë, duke marrë mandatin e deputetit të lënë nga ish-deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike.

Sipas një marrëveshjeje të bërë gjatë zgjedhjeve të kaluara të përgjithme parlamentare, në lista u futën kryetarët e partive të djathta, edhe pse parti pa ndonjë elektorat të madh.
 
Alimadhi është fotografuar nga paparazzi ynë këtë të enjte, teksa vinte në Parlament me një makinë luksoze “Rangel Rover”. Jo vetëm kaq, dyert e makinave u hapën të gjitha dhe që aty dukeshin të varura kostumet firmato të Alimadhit. 

Më të lexuarat