Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush është LRI-stja që i vajti tek dera e shtëpisë Borchard-it, ja lidhjet me Metën dhe Kryemadhin, e nxjerrin ‘zbuluar’ fotot (Zbardhet deklarata e aktivistet)

Postuar: 15/05/2019 - 19:20

Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj e cila shkroi me bojë të zezë parrullën “Borchardt, Turp të të vijë” në hyrjen e pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet se ajo është shprehur para policisë se mbishkrimi nuk është bërë nga ajo. “Mbishkrimi nuk është bërë nga unë. Isha në hyrje të pallatit me një grup të rinjsh”, është shprehur ajo.

U përfol shumë gjatë këtyre ditëve po kush është Ana Azizaj, mjafton një kërkim të shpejtë të bësh në rrjetet sociale, shikojmë që ajo është pjesë e strukturave të Lëvizjes Socialiste për Integrim. E angazhuar në mitingje, protesta dhe aktivitete të LSI, ajo shihet edhe në rrjetet sociale aktive në politikë.

Në profilin e saj, mund të shihen fotografitë e shkrepura pranë ish-kryetarit të LSI, Ilir Meta dhe bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhi. Azizaj, është një nga të rinjtë e LSI që organizuan dhe surprizën për ditëlindjen e Kryemadhit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 23:59

Deputeti Myslim Murrzi i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha për deklaratën e këtij të fundit në një studio televizive.

Postuar: 24/08/2019 - 23:30

Kryeministri, Edi Rama ka shpërndarë disa foto në faqen e tij zyrtare në “Facebook”,

Postuar: 24/08/2019 - 22:32

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demoraktike Gazment Bardhi, nëpërmjet një reagimi në “Fa

Postuar: 24/08/2019 - 21:49

Ish-deputetja Partisë Demokratike ka dhënë së fundmi një intervistë ndryshe rreth jetës së saj pe

Postuar: 24/08/2019 - 20:41

Ish-deputetja Grida Duma ka folur së fundmi rreth jetës së saj personale dhe si politikane.

Postuar: 24/08/2019 - 20:11

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, ka qenë mjaft e ashpër në reagimin e saj pas

Postuar: 24/08/2019 - 19:42

Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj