BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Politike

Kush është “zotëria” që e zbukuron përherë Grida Dumën? Ish deputetja zbulon të pathënat e bukurisë së saj

Kush është “zotëria” që e zbukuron

Ish deputetja Grida Duma e njohur gjerësisht për pamjen e saj elegante dhe të kuruar, ka treguar disa detaje nga jeta e saj jashtë politkës, dhe kush është personi që fshihet pas kurimit të imazhit të saj.

Ajo ka zbuluar pë Class se sa herë në javë shkon tek parukjerja.

“Shpesh, nuk mund ta numëroj sa herë. Më shërben  një zotëri shumë i talentuar, dhe jo një zonjë. Më duhet të shkoj shpesh për shkak të prezencës në media kryesisht. Ky pashmangshmërisht është një dëm i vazhdueshëm që i bëj flokëve.”- shprehet Duma.