BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Politike

“Kush ia nguli thikën më fortë Shqipërisë”, Astrit Patozi i publikon foton Bashës e Ramës dhe ua numëron ‘një për një’: Dhe hajde të mos i votosh pastaj!

“Kush ia nguli thikën më fortë Shqipërisë”,

Kreu i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale dy forcat kryesore politike në vend.

“DHE HAJDE PASTAJ TË MOS I VOTOSH...

Ja temat kryesore, që na prezantojnë 5 muaj përpara zgjedhjeve të 25 prillit dy partitë më të lodhura dhe më të stërkonsumuara nga pushteti dhe opozita në këto 30 vjet:

-Varreza e Krushës, morgu i Tiranës, kush e ka tradhtuar më shumë Kosovën dhe kush ia ka ngulur thikën më fort Shqipërisë.

Dhe hajde të mos i votosh ato pastaj!”, shkruan Patozi.