BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

“Kush thotë të vërtetën Saliu apo Nexhmija”, Romeo Kara publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi

“Kush thotë të vërtetën Saliu apo Nexhmija”,

Juristi  Romeo Kara ka shpërndarë në rrjetet sociale një video që po shpërndahet me shpejtësi. Ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur nga gazetari Blendi Fevziu nëse e ka takuar ndonjëherë Enver Hoxhën e ka mohuar këtë gjë.

Ai shprehet se nuk e ka takuar kurrë Enver Hoxhën dhe se nuk ka punuar asnjëherë si mjek në Klinikën Speciale.

Mirëpo të kundërtën thotë në një intervistë të dhënë shumë vite më parë bashkëshortja e ndjerë e Enver Hoxhës, Nexhmije Hoxha. Ajo tregon sesi janë takuar me Berishën në Klinikën Speciale ku ai punonte, teksa shkuan të shihnin një njeriun e tyre të afërt që ishte shtruar aty.

Për më shumë shihni videon:

Më të lexuarat