BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Politike

"Kushtojnë miliona euro", Salianji mesazh të fortë Ramës (VIDEO)

"Kushtojnë miliona euro", Salianji mesazh të fortë

Partia Demokratike vazhdon të kërkojë nga qeveria që të anulojë koncesionet.

Ish-deputeti democrat, Ervin Salianji, publikon pamjet dhe i renditet disa nga ato që kushtojnë miliona euro.

Salianji shkruan:

Kur ti nuk i kërkon llogari për:
Inceneratorin e Tiranës – 310 milionë USD
Inceneratorin e Fierit – 40 milionë USD

Inceneratorin e Elbasanit – 52 milionë USD
Check Up – 90 milionë USD
Sterilizimin – 160 milionë USD
Shërbimin Laboratorik – 90 milionë USD
Rrugën Milot-Balldren – 300 milionë USD
Rrugën Orikum-Dukat – 75 milionë USD
Traun te Rruga e Kombit – 470 milionë USD
Tenderin e Unazës së Re – 20 milionë euro/km
Përfundon që të kërkon ai llogari ty, se ku i gjete lekët e internetit.

Më të lexuarat