BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Politike

“Ky është një nga kontrollorët”, Erion Braçe publikon videon që po ‘thyen’ rrjetin: Nuk është çështje parash, por...

“Ky është një nga kontrollorët”, Erion

Zv.kryeministri Erion Braçe ka shpërndarë në rrjetet sociale videon e njërit prej kontrollorëve të aeroportit të Rinasit, i cili në një lidhje ‘live’ me emisionin ‘Opinion’ shpërtheu në një fjalor banal.

Braçe shkruan se ky është një nga kontrollorët dhe nuk është çështje parash, por është çështje besimi.

“PO PRA PO;

KY ESHTE NJE NGA KONTROLLORET  AJROR NE RINAS!

Fiks ky!

Ndaj,

NUK ESHTE CESHTJE PARESH,

ESHTE CESHTJE BESIMI!”, shkruan Braçe.

Më të lexuarat