BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x
BREAKING NEWS

Kina mashtron Perëndimin, Xi Jinping në fshehtësi të plotë po i mbush xhepat me para Vladimir Putinit, ja prapaskenat e bujshme

Kina mashtron Perëndimin, Xi Jinping në fshehtësi të
x

Politike

“Ky o është budalla ose di diçka që ne nuk e dimë”, Evi Kokalari sulmon ashpër Lulzim Bashën dhe plas deklaratën e fortë: Shqipëria udhëhiqet nga....

“Ky o është budalla ose di diçka që ne nuk e

Aktivistja shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari nuk i ndahet sulmeve ndaj kryedemokratit Lulzim Basha. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kokalari shkruan se ka dalë parashikimi i saj për Bashën, që sipas saj ai është një shtojcë e PS-së.

“Nuk kam ndërmënd t’ju them që ju thashë për Veliajn, se shumë e kanë të qartë, ama kam që në Maj që ju them se PD-ja e Lulzim Bashas ishte një shtojcë e PS-së.

Mbaj mënd shumë nga këta kundërshtarët e pa epur të Lulit tashti, më sulmuan egër në atë kohë. Personalisht, thjeshtë kisha pyetje si do i fitonte Luli zgjedhjet e 25 Prillit me një fushatë aq të dobët.

Në atë kohë i thashe disa miqve; 'ky o është budall ose di diçka që ne nuk e dimë'. Rezultoj e dyta.

Të paktën tashti s’ka më maska dhe një gjë është e qartë; Shqipëria udhëhiqet nga Cosa Nostra!”, shkruan Kokalari.

Më të lexuarat