Politike

Lajm i hidhur! Kryeministri humb njeriun e shtrenjtë të familjes, Rama fjalë prekëse: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë…

Lajm i hidhur! Kryeministri humb njeriun e shtrenjtë të familjes, Rama

Ndërron jetë Aneta Rama, mamaja e kryeministrit Edi Rama.Lajmin e shperndau ne rrjetet sociale vete Edi Rama, duke postuar mesazhin e mëposhtëm:

Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam.

Lajm i hidhur! Kryeministri humb njeriun e shtrenjtë të familjes, Rama

Lajm i hidhur! Kryeministri humb njeriun e shtrenjtë të familjes, Rama

Më të lexuarat