BREAKING NEWS

“Nga nesër dita e fundit me fashën orare deri në 13:00”, kryeministri Edi Rama njofton masat e rrepta për fundjavën dhe javën në vazhdim

“Nga nesër dita e fundit me fashën orare deri në
x

Politike

Lapsusi i kryeministrit në Moskë, PD nxjerr videon: Rama nuk kursen asnjë shpifje kundër ...

Lapsusi i kryeministrit në Moskë, PD nxjerr videon: Rama nuk kursen

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë në Moskë në cilësinë e drejtuesit të OSBE-së. Gjatë konferences për shtyp me ministrin e Jashtëm rus, Sergey Lavrov, Rama bëri edhe një lapsus ku ngatërroi ish-ministrin e Jashtëm Kastriot Islami me Lulzim Bashën. Por Partia Demokratike përmes një statusi në facebook, thotë se nuk është ngaterresë por shpifje e kryeministrit.

“Edi Rama nuk kursen asnjë shpifje kundër Lulzim Bashës”, shkruhet karshi videos.