BREAKING NEWS

Shteti shumë afër nesh ku ka qindra shqiptarë merr masa të forta, mbyllen shkollat në Selanik, zbrazin supermarketet. Ja çfarë po ndodh

Shteti shumë afër nesh ku ka qindra shqiptarë merr masa të
x

Politike

Larg politikës dhe PD, Jozefina Topalli bën shfaqjen e papritur (FOTO)

Larg politikës dhe PD, Jozefina Topalli bën shfaqjen e papritur (FOTO)

E larguar prej disa kohësh nga vëmendja e publikut, ish demokratja Jozefina Topalli duket se po e shijon jetën pas pjesmarrjes aktive në politikë. Vetëm para pak minutash ajo ka postuar një foto me të bijën në natyrë. 

Nënë e bijë shfaqen të relaksuara dhe të qeshura ndërsa bëjnë ecjen e pasdites.Dhe në fakt duket sikur skenës së nxehtë të politikës, sidomos djathas, Jozefina Topallit nuk i interson aspak.