BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Politike

Largimet e bujshme/ U la jashtë listës, reagon për herë të parë ish- kreu i PD-së në Fier: Unë e kam kontratën me Partinë Demokratike në mënyrë plebishitare!

Largimet e bujshme/ U la jashtë listës, reagon për herë

"Kontratën e kam me PD"!, kështu është shprehur ish kreu i PD-së në Fier, Luan Baçi në një prononcim për Report Tv pasi Komisioni e la jashtë listës.

Ai thotë se e respekton komisionin për punën e tij, por për Baçin ai vendim nuk është shumë i rëndësishëm për aq kohë sa strukturat e tjera të PD e kanë vlerësuar maksimalisht.

"Unë e kam kontratën me Partine Demokratike, me strukturat e degës dhe gjithë anëtarësinë e saj që më ka votuar, në mënyre plebishitare dy herë për kryetar dege dhe më i vlerësuari, me po thuaj fare kontestime, në votimin  që u bë për  listës së kandidatëve për deputet. E respektoj komisionin në punën e tij", tha Baçi.