BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Politike

Largimet e bujshme nga LSI drejt Partisë Socialiste, vjen reagimi i parë nga Ilir Meta

Largimet e bujshme nga LSI drejt Partisë Socialiste, vjen reagimi i

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme në qytetin e Vlorës ka komentuar largimet nga Lëvizja Socialiste për Integrim në prag të zgjedhjeve të 25 Prillit.

Gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, Meta u pyet edhe për largimin e Gledion Rehovicës tek PS.

Meta tha se nuk janë çështje e tij largimet.

“Nuk është çështja ime.  Ka pasur LSI një në Vlorë me dekriminalizimin dhe ka bërë shumë mirë që nuk e ka mbrojtur”, theksoi ai.

Më të lexuarat