BREAKING NEWS

Një tjetër shtet po bëhet gati të sulmojë Ukrainën, Britania ndërhyn për të parandaluar kaosin, ja prapaskenat e bujshme që pritet të ndezin luftën

Një tjetër shtet po bëhet gati të sulmojë
x
BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x

Politike

Largohet nga Kuvendi, Sali Berisha plas deklaratën e fortë për burrin e ministres së Ramës: Janë publikuar dokumentet! Këta i ka kap frika dhe tmerri me...

Largohet nga Kuvendi, Sali Berisha plas deklaratën e fortë për

Sali Berisha ka lënë seancën parlamentare pasi iu mbyll mikrofoni.

“Flitej me një gjendje që nuk përdor një term duke dhunuar shtypin dhe fjalën e lirë. Por dua të them që situata në parlament është e sëmurë shumë. Për faktin që ministrat të cilat unë nuk guxojnë të vijnë në studio para jush. Rama i shtyu të dalin të raportojnë nga interneti. Të Shkoni lexoni tenderat që ka marrë burRi i Spiropalit, tenderat ja jep Edi që është i vëllai. Tenderi publik i jepet kunatit, vëllait të gruas, pra kemi të bëjmë me një grup njerëzish që kanë humbur cdo moral për të pasur mandatin e deputetit. Ne duhet bë bëjmë një aleancë që secila palë të bëjë transparencë të plotë të këtyre ministrave. Cfarë thotë zonja? Portali ka publikuar gjithë dokumentet zyrtare se burri i Elisës ka marrë tenderin, atëherë fajin e ka portali? Që ka bërë transparencë. Këta i ka kap frika dhe tmerri me vjedhjet e tyre”