BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

Lefter Maliqi jep paralajmërimin: Në 25 Prill do të shkarkojmë kontrollorët e...

Lefter Maliqi jep paralajmërimin: Në 25 Prill do të

Deputeti i opozitës, kandidat i LSI-së në Berat, Lefter Maliqi ka paralajmëruar se në 25 Prill do të shkarkohen kontrollorët e rilindjes .

Ai shkruan se shqiptarët do të jenë kontrollorët e vetëm të Shqipërisë.

“Zjarri qe eshte ndezur ne Berat do djege Rilindjen me 25 Prill'! Jemi te gjithe bashke, te bindur per voten qe do te hedhim, dhe te sigurt per fitoren qe do te korrim. Me 25 Prill, shkarkohen kontrolloret e Rilindjes dhe shqiptaret behen kontrolloret e vetem te qiellit dhe tokes se Shqiperise. 3 mandate te sigurta per LSI-ne, fitore spektakolare per Opoziten e Bashkuar”, u shpreh Lefter Maliqi.

Më të lexuarat