Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Letra e Ramës për Bashën, vjen përgjigjja e papritur nga PD: Të paktën mbaje fjalën vetëm një herë!

Postuar: 24/05/2019 - 10:46

Ish-deputet i PD, Edi Paloka ka komentuar letrën e tretë të kryeministrit Edi Rama drejtuar kryedemokratit Lulzim Basha.

'E paske bërë dhe një letër të tretë... Kam përshtypjen që të janë dashur të pakten tre viza (nga ato që Muçi thotë se të kthejnë nga deficent në eficent) për ta bërë këtë letër të tretë', shkruan Paloka.

Postimi i plotë:

E paske bere dhe nje leter te trete... Kam pershtypjen qe te jane dashur te pakten tre viza (nga ato qe Muci thote se te kthejne nga deficent ne eficent) per ta bere kete leter te trete .

Ata qe te njohin mire e dijne qe ty vizat nuk te bejne me pak deficent , por ama te sherbejne per dicka...te sherbejne per te nxjerre nga barku ate lepurin e madh qe ke brenda...E dijne te gjithe ata qe mban rrotull se as ne seance parlamentare nuk guxoje te hyje pa i futur ca viza e ca gota me pare.

Ata qe ke prane tregojne edhe per netet pa gjume qe kalon...E tille paska qene dhe nata e mbremshme. Por ti je shfaqur si trim i cartur ne letren e trete ; ke kercenuar se asgje nuk te ben ta leshosh karrigen.

Kujdes!

Me kete ritem , duke shtuar vizat cdo dite , nuk do e kapesh 30 qershorin se do kesh shkuar per pambuk, do kalosh ne overdoze.

Po ne se ja mberrin asaj dite, te pakten mbaje fjalen nje here...Ke shkruajtur qe je ne pritje...atehere na prit, mos ja mbath sic e ke zakon

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 14:50

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Konferenca do të mbahet në orën 15:00.

Postuar: 20/06/2019 - 14:47

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish për situatën politike, ndërsa apelon për palët që të refle

Postuar: 20/06/2019 - 14:30

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe gjatë fjalës së tij në Kuvend tha se do të ndëshkohen të gjithë

Postuar: 20/06/2019 - 14:25

Ish-deputeti i PD-së Flamur Noka ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me reagimet që

Postuar: 20/06/2019 - 14:25

Publikimi i përgjimeve të reja të ‘Bild” ka rindezur sërish debatin.

Postuar: 20/06/2019 - 14:15

Partia Demokratike në Dibër ka reaguar nëpërmjet ish-deputetit Xhemal Gjunkshi pas përgjimeve të

Postuar: 20/06/2019 - 14:00

Nga foltorja e Kuvendit deputeti Kujtim Gjuzi i ka dërguar një mesazh ish liderit të PD, për prot