Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Letrat e Ramës për dialog, habit aleati i Bashës: Të më kishte ftuar do isha sot në Parlament!

Postuar: 11/07/2019 - 21:50

Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, u shpreh në emisionin ‘Open’se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë do të dialogojë dhe ka ftuar vetëm Lulzim Bashën.

Ai nuk ka ftuar asnjë pjesëtar tjetër të opozitës. Nëse do të ndryshonte sistemin zgjedhor Ramën unë do të isha në Parlament sot.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 15:50

Ministria e Financave po analizon situatën buxhetore për të parë se sa para mund të teprojnë nga projektet që nuk po finalizohen në 2019,për ti riakoluar si shpërblim fund viti për pensionistët dhe familjet në nevojë.

Postuar: 18/11/2019 - 15:32

Presidenti Ilir Meta shpall “non grata” ambasadorin e OSBE ne Tiranë, Bernd Borchad

Postuar: 18/11/2019 - 15:29

Nga Lezha ku ishte në një takim me fermerët, Lulzim Basha ka konfirmuar se do të jetë nesër në

Postuar: 18/11/2019 - 15:25

Pas bllokimit të nisjes së negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE, Franca ka pa

Postuar: 18/11/2019 - 15:07

Kreu i PD me fermerët në Lezhë tha se “këto para do i kthehen shqiptarëve”, Basha dek

Postuar: 18/11/2019 - 14:56

 “Kallëzimi penal është i formalizuar, i ndërtuar është në tryezë për tu analizuar dhe