BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

Lëvizje e papritur/ Vjen një tjetër goditje për Monika Kryemadhin, dy drejtuesit e njohur në Tiranë braktisin LSI-në dhe i bashkohen PS

Lëvizje e papritur/ Vjen një tjetër goditje për Monika

Lufta e hapur politike mes PS dhe LSI sa vjen edhe bëhet më e fortë. Në njësinë 11 në Tiranë dy drejtuesit, kryetari i LSI Gentian Arapaj dhe kryetari i LRI Qamil Nureci kanë dhënë dorëheqjen një ditë më parë.

Edhe pse ditë më parë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi bëri një takim me ish-anëtarë të Partisë Socialiste, duke bërë thirrje që socialistët e pakënaqur t’i bashkohen LSI-së, tashmë po ndodh e kundërta, pasi edhe drejtuesit e partisë së saj po shfaqen të pakënaqur duke kaluar në radhët e PS.