BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Politike

Lëvizje të papritura në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Xhelal Mziut

Lëvizje të papritura në PD, Lulzim Basha i jep postin e

Kur kanë mbetur më pak se tre muaj nga zgjedhjet e 25 prillit, Partia Demokratike po cakton ditë pas dite drejtuesit politik në qraqe.

Partia Demokratike ka zyrtarizuar sot ish kryetarin e bashkisë Kamëz, Xhelal Mziun si drejtues poltik në qarkun e Dibrës.


Deri tani Lulzim Basha ka zyrtarizuar disa nga drejtuesit politikë në qarqe, nga Shkodra ku do të jetë Helidon Bushati, Gazmend Bardhi në Elbasan, Enkelejd Alibeaj në Fier, Bujar Leskaj në Vlorë, Edi Paloka në Durrës dhe Mark Marku në Lezhë.

Më të lexuarat