BREAKING NEWS

E rëndë/ Po bënte not, ndërron jetë papritur 53-vjeçari! Policia jep detajet nga ngjarja. Dyshohet se…

E rëndë/ Po bënte not, ndërron jetë papritur
x
BREAKING NEWS

Falsifikimi i rezultatit në zgjedhje, Policia del me njoftim zyrtar

Falsifikimi i rezultatit në zgjedhje, Policia del me njoftim zyrtar
x
BREAKING NEWS

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm për Shqipërinë: Varet nga Rama dhe...

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

“Thika pas kurrizit”, Braçe tregon arsyet pse u largua nga qeveria e përplasjet me Ramën: S'kishte vend për dy

“Thika pas kurrizit”, Braçe tregon arsyet pse u largua nga
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të Kinës që po alarmon NATO: Pas Putinit, ja “tërmeti” që do të shkaktojë Xi Jinping 

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon paralajmërimin ‘bombë’

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares (EMRI)

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x

Gossip

“Gruaja është fuqi”/ Dafina Zeqiri publikon bisedën me producenten shqiptare, ja cilat ishin fjalët e saj të fundit

“Gruaja është fuqi”/ Dafina Zeqiri publikon bisedën

Producetja e njohur shqiptare Vjosa Berisha, ka ndërruar jetë pasi luftoi me një sëmundje të rëndë.

Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i saj Fatos Berisha në rrjetet sociale.


Vdekja e saj i i ka prekur të gjithë miqtë dhe të afërt të familjares ku shumë prej tyre kanë reaguar të tronditur nga lajmi në rrjetet sociale.

Një prej tyre është dhe këngëtarja Dafina Zeqiri e cila nëpërmjet një InstaStory ajo ka publikuar bisedën e saj të fundit me Vjosën dhe krahas saj shkroi: “U prefsh në paqe o njeri i bukur”.


Artistja duket se ka qenë në dijeni të sëmundjes me të cilën po luftonte Berisha pasi në mesazhet me të shihet dhe reagimi i këngëtares nga lajmi.

“Vazhdo të shkëlqesh. Spo gjej fjalë si për nënën time, sa të forta jeni dhe si nuk e tregon si ke qenë apo je lënduar. Gruaja është fuqi”– ka shkruar Dafina ndërsa Vjosa është përgjigjur: “Bash femra është një burim fuqie dhe e do të bëhet më e mira”.

“Gruaja është fuqi”/ Dafina Zeqiri publikon bisedën