BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Politike

Liderët evropianë nuk dhanë konferencë, Rama: Mendoj që janë shumë inteligjentë, treguan atë çfarë janë, në BE ka diçka të deformuar

Liderët evropianë nuk dhanë konferencë, Rama: Mendoj që

Kryeministri Edi Rama ka bërë një koment pasi është pyetur për mungesën e një konference për mediat pas samitit të BE nga liderët europianë, nëse ata nuk kishin gjë për të thënë. Rama e sheh si shenjë inteligjence. Sipas tij, ka diçka të deformuar në BE.

“Mendoj që ata janë shumë inteligjentë që nuk bënë konferencë, tregon atë çfarë janë. Tregon që ndihen keq, kanë bërë çfarë kanë mundur. Ka diçka të deformuar në BE”, tha Rama

Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nuk morën sërish “Po” për çeljen e negociatave dhe konferencën e parë ndërqeveritare me BE që do t’i hapte rrugë procesit.

Më të lexuarat