Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'Lironi KZAZ, mos u trembni se s'do i vëmë flakën godinës'/ Bashkia e Vaut të Dejës bën veprimin e papritur

Postuar: 19/06/2019 - 19:02

Pas ultimatumit të dhënë ditën e djeshme nga Bashkia e Vaut të Dejës, disa punonjës të administratës i janë drejtuar KZAZ-së numër 6-të. Situata ishte krejtësisht ndryshe nga ajo çfarë u krijua mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku punonjës të Bashkisë dhe militantë të PD-së mësynë në shkollë dhe i vunë flakë.

Gentjan Ndoj me grupin e tij ishin më të zmbrapsur. Drejtuar uniformave blu të rreshtuar në hyrje të godinë, për të shmangur një episod të ngjashëm me atë të djeshmin, Ndoj u tha se ka ardhur për të parë nëse urdhri i Bashkisë është zbatuar, teksa theksoi se qëllimi i tyre nuk është dëmtimi i godinës, pasi ajo është e tyre.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 18:02

Ish-sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani kërkon një opozitë të përgjegjshme, atdhetare dhe të vendosur për të fituar përballë kryeministrit Edi Rama.

Postuar: 15/09/2019 - 17:16

Teksa Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut presin një vendim nga vendet europiane për hapjen e negoci

Postuar: 15/09/2019 - 16:37

Ish-deputeti, Endrit Braimllari gjatë një takimi me strukturat e LSI në qytetin e Korçës ka

Postuar: 15/09/2019 - 16:25

Kryeministri Edi Rama, pak më parë, publikoi disa foto nga stadiumi i i Burrelit, pas rikonstruks

Postuar: 15/09/2019 - 15:57

Avokati Spartak Ngjela paralajmëroi se përmes Strukturës së Posaçme Antikorrupsion në vend do të

Postuar: 15/09/2019 - 15:33

Kryeministri Rama ka dhënë lajmin e mirë.