BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Politike

Listat e kandidatëve për deputet të PS, kryeministri Rama del me njoftimin e rëndësishëm për gjithë shqiptarët (VIDEO)

Listat e kandidatëve për deputet të PS, kryeministri Rama del me

Kryeministri Edi Rama ka dalë me një njoftim të rëndësishëm mëngjesin e sotëm në lidhje me listat e kandidatëve për deputet të PS.

Përmes një video Rama shprehet se në këto zgjedhje të rinjtë do të kenë më shumë forcë se më parë se mund të zgjedhin deputetin që duan si dhe mund të bëhen pjesë e skuadrës që do të fitojnë në 25 prill.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë

https://deputetiqeduam.ps.al”, njofton kryeministri Rama.