Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga drejtuesit në qarqe lista me emrat e drejtorëve dështakë, ikin 20 emrat e parë në Tiranë

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga
x

Politike

Listat e kandidatëve për deputetë, Besnik Mustafaj zbulon çfarë do ndodhë brenda 15 shtatorit në selinë blu

Listat e kandidatëve për deputetë, Besnik Mustafaj zbulon

Besnik Mustafaj, një nga anëtarët e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve të Partisë Demokratike, tha se kandidaturat e PD do të verifikohen brenda datës 15 shtator.

“Janë 600 kandidatura nga PD dhe zgjedhja do të jetë normalisht në mënyrë sa më të mirë. Përzgjedhja e kandidatëve do të përfundojë deri më 15 shtator. Ne kemi kërkuar ndihmën e partnerëve tanë gjermanë. Këto janë kandidatë janë më të mirë sesaa ata që kanë qenë”, u shpreh Mustafaj.

Më të lexuarat