BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

“LSI s’ka gjë fare”/ Spartak Ngjela tregon problemin e madh të Bashës, zbulon lëvizjen e papritur që do të bëjë Sali Berisha

“LSI s’ka gjë fare”/ Spartak Ngjela tregon problemin e

Avokati i njohur Spartak Ngjela është shprehur se Sali Berisha do të tërhiqet nga zgjedhjet e pjesshme. “Të pavarurit nuk votohen”, shtoi më tej Ngjela në analizën e tij në ‘Pikat mbi I’. Ngjela tha se LSI do mbetet pa gjë në këto zgjedhje të pjesshme.

“LSI s’ka gjë fare. Vetëm nëse i bashkohet Saliu ndryshon problemi. Koha e priste këtë situatë e shumë mirë që doli Basha. Ai që e vendosi Saliu si kukull flaku Saliun, kjo është substance e kësaj çështjeje. Fakti që flaku Saliun në opinionin publik shqiptar mori vlerë. Problemi është që Basha duhet të marri zgjedhjet, ky është testi. Lufta kryesore do të bëhet në Shkodër. Shkodra në këto momente është qendra të veriut dhe Saliu e konsideron të tijën. Atje do të jetë beteja më e madhe. Ka pasur reaksion ndaj Shkodrës. Unë them se do e marri sepse qytetaria shkodrane nuk e pranon një infriorirtet që të votojë për një të pavarur”, tha më tej Ngjela.

Më të lexuarat