BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x
BREAKING NEWS

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha zbërthen emrin e koduar të operacionit që shkatërroi tetë grupe kriminale

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha
x

Politike

Luan Baçi publikon emrat e delegatëve: Demokratët janë këtu gjithmonë e më të fortë

Luan Baçi publikon emrat e delegatëve: Demokratët janë

Deputeti i PD-së Luan Baçi ka reaguar në Facebook, duke shkruar se edhe pse lidershipi aktual demokrat ka mbyllur dyert e selisë në Fier, takimet me qytetarët demokratë vazhdojnë.

Baçi thekson se demokratët janë këtu, çdo ditë e më shumë e përditë e më të fortë.

Postimi i plotë:

Ne jemi ketu, çdo dite e me shume çdo dite e me te forte,takimet tona vazhdojne te perditshme edhe pse zyrat tona te PD Dega Fier i uzurpuan, edhe pse vazhdojne te bejne presione mbi delegatet, kot e kane, kjo nuk do te na pengoj, qe ne 11 Dhjetor ne kuvendin historik te PDSH, pjesmarrja do te jete si asnjehere tjeter!

Per nje PD me te forte, me te bashkuar, me te hapur!

Mos harroni jane delegat i verifikoni!

Edi Spaho

Ilir Luga

Robert Marku

Fatjon Hyskaj

Lulzim Gurguri

Vladimir Dashi

Dyrmish Feleqi

Ylvi Veshi

Behar Osmani

Gentian koci

Vasil Nika

Rrapi Gjika

Pandeli Tole

Alket Osmani

Enea Laze

Ledjo Kastrati

Tomorr Avdurramani

Shefqet krasniqi

Viktor Ago

Marsel Plaka

Xhevair Kolina

Eduart Ferko

Më të lexuarat