BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Politike

Luan Rama nuk i fsheh dot emocionet, ndan menjëherë lajmin: LSI-së i është bashkuar...

Luan Rama nuk i fsheh dot emocionet, ndan menjëherë lajmin:

Lajmet e fundit se ai është “ftohur” me LSI dhe po afrohet me Partinë Socialiste, Luan Rama i ka hedhur poshtë pasi sot deklaroi se LIBRA e Vlorës është bashkuar me LSI-në.

“25 prilli – dita e madhe e fitores:

LIBRA E VLORËS BASHKOHET ME LËVIZJEN SOCIALISTE PËR INTEGRIM

Libra e mirëpritur në Lëvizjen Socialiste për Integrim, në forcën moderne të të rinjve, në fuqinë e madhe të ndryshimit dhe të fitores.

Ku tjetër më mirë se në Vlorë merr vlerë bashkimi, e bashkimi i Librës me LSI-në, frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje”, shkruan Luan Rama.