BREAKING NEWS

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha i tregon SFIDËN që i ka shpallur Basha: Më tha o xhan do të...

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha
x

Politike

"Lufta vazhdon", kryeministri Rama publikon fotot dhe bën thirrjen e fortë

"Lufta vazhdon", kryeministri Rama publikon fotot dhe bën

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme disa foto të tjera të bizneseve të mbyllura nga informaliteti, të cilat janë bërë të mundura falë denoncimit të qytetarëve. Rama njofton se deri më tani ka shkuar në 8530 numri i personave që kanë shkarkuar aplikacionin STOP INFORMALITETI.

"Lufta kundër informalitetit VAZHDON NON STOP! Numri i qytetarëve që e kanë shkarkuar aplikacionin STOP INFORMALITETIT ka arritur në 8530. Aplikacioni STOP INFORMALITETIT gjendet në App Storehttps://apps.apple.com/…/a…/stop-informalitetit/id1476196781 ose në Play Store https://play.google.com/store/apps/details…

Shkarkoje dhe ti nëse s’e ke bërë ende dhe jep kontributin tënd në këtë luftë, duke denoncuar çdo shfaqjen abuzimi me ligjin, në treg a në punë

Denoncimi është i fshehtë dhe konfidencialiteti i të dhënave të tua 100% i garantuar", shkruan Rama.

 

Më të lexuarat