BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Lulzim Basha uron 7 marsin në mënyrën më të veçantë, nxjerr FOTON nga dhoma e vajzës së tij

Lulzim Basha uron 7 marsin në mënyrën më të

Kreu i PD-së Lulzim Basha u ka uruar 7 Marsin të gjithë mësuesve me anë të një fotoje ku shfaqet bashkë me vajzën e tij.

Fotoja është shkrepur nga dhoma e vajzës së tij, Viktoria ku duket se ajo është e apasionuar pas pikturës.

Në tavolinën e saj shikohen disa materiale për pikturë dhe disa libra.

"Nga zemra ju urojmë bashkë me Viktorian të gjithë mësuesve të Shqipërisë (edhe nëna Zikut) Gëzuar 7 Marsin!",- shkruan Basha.

Lulzim Basha uron 7 marsin në mënyrën më të

Më të lexuarat