BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Politike

"Lulzim Basha ka bërë gabime drastike", Agron Duka del me deklaratën e papritur: E dinim që...

"Lulzim Basha ka bërë gabime drastike", Agron Duka del

Agron Duka ka deklaruar se lideri i PD, Lulzim Basha ka bërë gabime të mëdha gjatë qëndrimit në opozitë.

Ai madje tha se në zgjedhjet e fundit vetë partitë opozitare kishin pak shpresa se mund t’i fitonin zgjedhjet.

“Ishim të detyruar që kapitenit të skuadrës, Bashës, të mos i jepnim pikë negative pasi ishim përballë një gare elektorale. E dinim që ishim në vështirësi sepse kishim lënë reformën territoriale dhe reformën zgjedhore e bëri siç donte (Rama), por nuk mund të thonim që do të humbim. Kjo ka qenë arsyeja”, tha  Duka në emisionin “Now”.