BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Politike

“Lulzim Basha nuk do të tërhiqet”, Nano: Berisha bën mirë të krijojë parti tjetër! Lëvizja e tij do fiket brenda pak muajsh...

“Lulzim Basha nuk do të tërhiqet”, Nano: Berisha bën

Analisti Mustafa Nano deklaroi sot se nëse Berisha do të kërkojë të marrë PD-në do të ishte vendimi i gabuar për të dhe se në harkun e pak muajve lëvizja e tij do të fiket ngadalë.

“Nuk kam parë asnjë shenjë që Lulzim Basha mund të tërhiqet. Berisha sigurisht që nuk tërhiqet dhe ajo që do të ndodhë është përçarja e PD. Ajo që dua të shoh është se si do ndahet. Nëse Berisha krijon parti të re bën gjënë e mirë. Nëse kërkon të marrë PD ai nuk do ia arrij qëllimit dhe në harkun e pak muajve lëvizja e tij do fiket dalë ngadalë. Atij po i marrin partinë dhe kjo është vuajtje e madhe për të”, tha ai për MCN Tv.