BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

Lulzim Basha përgatit strategjinë për të mos njohur zgjedhjet e 25 prillit, vjen reagimi i papritur i Eduard Selamit: Akt antishqiptar!

Lulzim Basha përgatit strategjinë për të mos njohur

Kryedemokrati Lulzim Basha theksoi edhe një herë sot se opozita nuk i njeh zgjedhjet e 25 prillit dhe i quajti ato një masakër elektorale të lidhur me krimin.

Pikërisht për këtë deklaratë, ka reaguar politikani Eduart Selami, i cili garoi përballë Bashës për kryetar të PD-së në vitin 2017.

Selami ë quaji këtë një vendim “jo demokratik” dhe “antishqiptar”.

“Mosnjohja e zgjedhjeve një akt jo demokratik dhe antishqiptar”, shkruan Selami në Twitter.

Lulzim Basha përgatit strategjinë për të mos njohur

Më të lexuarat