BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA i jep shuplakë të fortë Metës, 2 marsin e cilëson tubim politik dhe u kërkon amerikanëve të qëndrojnë larg, alarmohet presidenti

Ambasada e SHBA i jep shuplakë të fortë Metës, 2 marsin e
x

Politike

Lulzim Basha reagon për tragjedinë në Bulqizë: Me tronditje dhe dhimbje ndoqa lajmin për...

Lulzim Basha reagon për tragjedinë në Bulqizë: Me tronditje

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar për tragjedinë që ndodhi në Bulqizë ditën e sotme ku nëna me 2 fëmijët humbën jetën pas një rrjedhje gazi në banesën e tyre dhe vajza tjetër 8-vjeçare ndodhet ende në spital.