BREAKING NEWS

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si paraqitet situata në spitale

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si
x
BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x

Politike

“Majmuni me kallashnikov”/ E sulmoi ‘i besuari’ i tij, Roland Bejko publikon videon epike dhe shpërthen i revoltuar: Kështu është po t’i lësh budallait...

“Majmuni me kallashnikov”/ E sulmoi ‘i besuari’ i tij,

Sekretari për Çështjet Vendore në Partinë Demokratike, Roland Bejko ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se po sulmohet nga një ndër njerëzit e besuar të tij.

Teksa ka publikuar një video ironike, Bejko shkruan se demokratin në fjalë dikur e bëri drejtor të marrëdhënieve të publikut të degës Gjirokastër, madje i la në administrim edhe faqen zyrtare të PD-së, ndërsa sot ai po e sulmon dhe shpif fuqishëm për të.

Postimi i plotë:

Majmuni me kallashnikov!

Ata që po e përdorin kundër meje sot dhe që e njifnin mirë, më thoshin atëherë mos e afro atë se është budalla, delirant, dhe i papërgjegjshëm pavarësisht se vjen nga një familje demokratësh.

Por unë, me idenë që të afroja pranë PD-së sa më shumë të rinj të shkolluar, mendova se po bëja gjënë e duhur duke i dhënë detyrën e drejtorit të marrëdhënieve të publikut në Degë.

Dhe sikur të mos mjaftonte kaq, kur ika, i lash në dorë dhe administrimin e faqes zyrtare të PD.(Dakord jam, gabimi është njerëzor.) Pasi u zhduk fare në zgjedhjet e 2021 duke mos marrë pjesë në fushatë, kohët e fundit na është shfaqur "fuqishëm"  duke sulmuar e shpifur për mua që kam tre vjet që e kam dorëzuar atë detyrë.

Kështu, t'i lësh budallait një media në dorë, është njësoj e rrezikshme si t'i lësh në dorë majmunit një kallashnikov!

Ndiqni më poshtë  videon, për ta kuptuar më mirë se përse e kam fjalën...

Më të lexuarat