BREAKING NEWS

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me koronavirus janë identifikuar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Politike

Manastirliu del nga korniza e ministres dhe ndan detaje të pathëna për jetën familjare, zbulon kërkesën e vajzës së saj: Po prisja të më thoshte...

Manastirliu del nga korniza e ministres dhe ndan detaje të pathëna

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu si rrallë ndonjëherë ka folur në “Ftesë në 5” për marrëdhënien që ka me dy vajzat e saj. Manastirliu pranoi se vet pozicioni dhe përkushtimi ndaj punës bëjnë që të mos e shkëpusë celularin nga dora edhe gjatë kohës që është në shtëpi, e kjo duket se nuk pritet shumë mirë nga vajzat.

Krahas kësaj, ministrja ndau një detaj personal, duke treguar se dëshira e vajzës së vogël drejtuar Babagjyshit të Vitit të Ri, ishte që celulari i saj të mos funksiononte më.

“Po prisja të më thoshte ndonjë kukull, ndonjë libër, këto gjërat që fëmijët zakonisht kërkojnë”, tha ministrja. Ajo gjithashtu i bëri apel të gjitha grave të kontrollohen për të parandaluar kancerin e gjirit.

Më të lexuarat