BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Politike

Manastirliu ndan lajmin fantastik

Manastirliu ndan lajmin fantastik

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë. Ajo bën me dije se një foshnje pas ditësh të vështira në terapinë intensive ia ka dalë të mbijetojë dhe të shkojë në shtëpi.

Postimi i Manastirliut

Kjo është një ditë e gëzuar për familjen e Roanit të vogël, që pas 30 ditësh të vështira në terapinë intensive, me kujdesin e stafit mjekësor të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”, tashmë është pranë familjes dhe gëzon shëndet

Manastirliu ndan lajmin fantastik