BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Politike

Mark Marku bën deklaratën e fortë në mes të mbledhjes së PD: Ka ardhur koha të...

Mark Marku bën deklaratën e fortë në mes të mbledhjes

Në mbledhjen që po zhvillohet në selinë blu , Mark Marku ka kërkuar nisjen e protestave.

“Duhet të lemë procedurat, ka ardhur koha të tregojmë si e mbrojmë ne votën. Duhet të nisim protestat popullore,” ka thënë Marku.

Ndërkohë, kryedemokrati i ka pohuar se në shtator do të jenë në Kuvend. “Betejen në shtator do ta vazhdojmë në Parlament,” ka thënë Basha.

 

Më të lexuarat