BREAKING NEWS

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni konfirmon: "Imazhe autentike", këtu janë alienët

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni
x

Politike

Marrëdhënia e tij e afërt me Erdoganin, kryeministri Rama jep mesazhin e prerë: Nuk shqetësohem, po u shqetësua njeri!

Marrëdhënia e tij e afërt me Erdoganin, kryeministri Rama jep

Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin ‘Zgjedhje 2021’ u pyet dje për marrëdhënien e tij të afërt me presidentin turk, Tajip Erdogan.

Rama u shpreh se askush nuk duhet të shqetësohet për marrëdhënien e tij të afërt me presidentin turk dhe nëse dikush ka shqetësim, ai nuk është fare i shqetësuar.

“Mos u shqetësoni fare se nuk shqetëson njeri. Po edhe sikur të shqetësojë njeri, nuk më shqetëson fare mua. Turqia është partner strategjik i Shqipërisë, njësoj si Greqia dhe Italia.”, u shpreh Rama.

Më të lexuarat