Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Marrëzi e noterizuar”, Rama ironizon betimin e Arta Vorpsit: Tani e kanë radhën ndërkombëtarët të...!

Postuar: 14/11/2019 - 13:19

Ish deputeti i LSI, Luan Rama ka reaguar në Facebook pas betimit të Arta Vorpsit tek noterja.Rama thekson se Kuvendi i marrëzive të kushtetutës u mësoi sot shqiptarëve se  ka edhe diçka tjetër, që ai e quan si “marrëzi të noterizuar”. Ai shkon më tej, ndërsa shton se tani radhën e kanë ndërkombëtarët që të kuptojnë se deri ku arrin niveli i marrëzisë në Shqipëri.

Marrëzi e noterizuar! Kuvendi i marrëzive kushtetuese, na dha mundësinë të mësojmë se paska edhe marrëzi të noterizuar! Tani e kanë rradhën ndërkombëtarët që të kuptojmë se deri ku mbërrin marrëzia!Vetëm duhet të dimë që psikoanaliza është një terapi kundër injorancës. Ajo nuk ka asnjë efekt mbi marrëzinë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 14:41

Pas dëshmisë së kreut të KEd, Ardian Dovrani në prokurori dhe deklaratës që dha më pas për mediat, ka ardhur reagimi i menjëhershëm nga Presidenca.

Postuar: 11/12/2019 - 14:16

Prokurori i ri i Përgjithshëm, Olsian Çela ka pasur një vizitë të veçantë sot në zyrën e tij të r

Postuar: 11/12/2019 - 14:16

Lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha ka kujtuar sot 29-vjetorin e themelimit të kës

Postuar: 11/12/2019 - 14:10

Ish-deputeti i PD-së Genc Pollo shprehet se sot demokratët kanë rolin kyç në një tjetër kthesë hi

Postuar: 11/12/2019 - 14:01

Në përfundim të marrjes në pyetje në Prokurori, pas kallëzimit që i ka bërë Presidenti Meta, kreu

Postuar: 11/12/2019 - 13:36

Pas 3 orësh në Prokurori ku dha deklarimet e tij, kreu i KED, Ardian Dvorani i paditur nga Presid