BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Politike

“Masat anti-COVID”, kryeministri Rama publikon videon dhe zbulon çfarë po ndodh sot në rrugët e Tiranës: Mos harroni!

“Masat anti-COVID”, kryeministri Rama publikon videon dhe zbulon

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale bën të ditur se ekipet e Task Forcës kanë dalë sot në terren për të këshilluar qytetarët për mbajtjen e maskës në rrugët e populluara të Tiranës.

“Masat #antiCOVID

Task Forca ndërinstitucionale është në krye të detyrës për zbatimin e masave antiCOVID, për të mbrojtur shëndetin e qytetarëve.

Ekipet e Task Forcës kanë vijuar edhe sot këshillimet për mbajtjen e maskës në rrugët më të populluara të Tiranës, për të rritur ndërgjegjësimin për rëndësinë e veprimeve individuale për të mirën e përbashkët.

Mos harroni

 #maskë

↔? #distancë

 #higjienë”, shkruan kryeministri Rama.